Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

         
2002 yılında Küçük bir aile şirketi olarak kurulan ve günün ihtiyaç ve teknolojik yatırımlarıyla büyüyen şirketimiz, şu an Gaziantep Merkezde 4.800 m2, Başpınar Organize Sanayi Bölgesinde 5.800 m2 ve 6.600 m2 olan 3 tesisimiz ile toplam 17.200 m2 kurulu alanda son teknolojik makine, araç ve teçhizatlarla hizmet vermektedir.

         
 Firmamız Gaziantep ve Çevre illerde oluşan ambalaj ve tehlikesiz atıkları (Kağıt, Karton, Plastik, Pet Şişe, PP, Çuval, PE, Naylon, Cam, Ahşap, vs. ) şirketimize ait 32 Adet toplama aracıyla özenle taşımak suretiyle geri dönüşüm sistemine dahil etmekteyiz. 

          Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrika ve işletmelerde oluşan geri dönüşüm atıklarını piyasa değerinde ekonomiye kazandırarak hem işletmelerin küçük ihtiyaçlarını karşılamaktayız hem de milli servetimizin çöpe gitmesini engelleyerek doğal hammadde kullanımını azaltmaktayız.

          Toplama-Ayırma Tesisimizin yanı sıra plastik hammaddesi olan Granül İmalat Geri Dönüşüm Tesisimiz ile de topladığımız plastik türevi atıkları geri dönüştürerek piyasanın ihtiyacı olan hammadde üretimi yapmaktayız.

          Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği hükümlerince, Belediyelere de hizmet vermekte olan Tesisimiz; Şahinbey Belediyesi, Oğuzeli Belediyesi ve Kilis Belediyesi ile Gaziantep Havalimanında Kaynakta Ayrı Toplama projelerini sürdürmektedir.